Overslaan en naar de inhoud gaan

PAT REEDY & THE LONGTIME GONERS

Opgepast, cowboys gesignaleerd in het Heuvelland! Pat Reedy en The Longtime Goners, dat is onvervalste country en honky tonk in een eigentijds jasje. Opererend vanuit New Orleans (Louisiana), de bakermat van alles wat authentieke muziek ademt, staat Pat Reedy garant voor een kwalitatieve stijloefening in het genre. Daarbij kunnen de gekende instrumenten niet ontbreken: lapsteel gitaren, violen, drums die bespeeld worden met kwastjes, afgewerkte meerstemmige vocalen en teksten die bol staan van levenswijsheden en typische cowboyverhalen. Voor fans van Pokey LaFarge, The Deslondes en Daniel Romano. Don’t forget your hat!

Bron: UiTinVlaanderen.be

Waar

't Folk Muziekcentrum
Dikkebusstraat
8950 Heuvelland

Toon in google maps

Wanneer

vrijdag 15 juni 2018 van 20:30 tot 22:00

Organisatie

Contact

info@dranoutercentrum.be
Telefoon : 057446933

Links

PAT REEDY & THE LONGTIME GONERS